→Jak na downloady?←

4. ledna 2009 v 18:49 | TesS @.s. |  →Návody na hru←
Netušíte co se staženými downloady , netušíte proč vám nefungují , nebo nejdou stáhnout?Poradím vám !!! Pokud ale máte jiný dotaz na blog nebo na The sims ptejte se zde : →←


Půjdeme krok po kroku takže začínáme !
1) Nejdříve si musíte vyhledat stránku s downloady,je jedno kterou.A ještě před stahováním si stáhněte program →Win rar← →← (proč? každý download se musí rozbalit = extrahovat)
2)Poté si na té stránce vyhledejte download,který chcete mít ve hře a klikněte na něj , a začněte stahovat (předpokládám že každý jste už někdy něco z internetu stahovali proto tady nepopisuji stahování)
3)Až se vám soubory dostahují (což by mělo trvat ani né půl minuty,dle toho jak velký soubor stahujete)jejich ikony budou ,,knížky" tak klinětě pravým tlačítkem a zvolte extrahovat zde!Měla by se vám vytvořit složka od toho downloadu , pokud ne tak to vůbec nevadí.To ale není vše!
4)Musíte ještě Váš download vložit do složky , aby se ve hře zobrazil.Takže najeďte na dokumenty v níž je složka EAgames zde najdete složku download - tam přesunete váš download a máte více než 90% hotového.Pak stačí pouze spustit hru.
5)Ještě předtím než Vám najede kolonka se sousedstvím Vám najede rámeček kde budete mít onen stažený download.Nad ním je možnost povolit vlastní obsah zaškrtněte ho a restartujte hru!Poté už budete mít downloady ve hře(downloady jsou označené bílou hvězdičkou)
PS: Přeji hodně štěstí a nových věci ve hře!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.