3.díl....

30. března 2009 v 12:16 | TesS @.s. |  →Rána Osudu←
  • Tak tenhle se 100% přečtěte než půjdete na další :-P

Bylo ráno o týden později...Z nemocničního lůžka se s námahou probouzel Brian.Otevřel oči a díval se po tmavé místnosti...na nic si nepamatoval!To proč se tady ocitl a co se stalo v uplynulém týdnu netušil,protože většinu času prospal.Když se podíval po jeho levici seděli na židličkách věrní přátele,Kid a Dawe.Než stačil cokoliv říct,předběhli ho...
,,No sláva,konečně ses probudil!Prý máš otřes mozku , ale to bude v pohodě,ty přece mozek ani nepotřebuješ takže... ehm ... jak se cítíš?" změnil naléhavě téma Kid a nervózně se pousmál na šokovaného Briana!

,,Jako by mě přejel parní vůz!"prohlásil otřeseně Brian a odhrnul ze sebe přikrývku...
,,Myslíš že mu to máme říct?"otočil se na svého kamaráda Dawe.
,,Asi jo...tak ... prosíím!"souhlasil Kid.
,,Než cokoli řeknete,to co se chystám říct je asi důležitější!"skočil jim do rozhovoru Brian.Malátně si vzpomínal na své okamžiky přestávek,mezi jeho spánkem,který absolvoval v nemocničním pokoji.Přesto mu ale některé střety a věci , které se udály nedaly zapomenout!
,,No zkusit to můžeš...hele...ehm...přejelo tě auto...mhh...úmyslně a nikdo neví kdo...nebo proč...nebo...jak?! ale víme,že jsi v jakémsi nebezpečí?"prozradil rychle Dawe.Brian pozvedl zaraženě obočí a s otevřenou pusou zíral na kamarády!
,Tak jo...myslím že jsem Gay!"prohlásil bolestně Brian.Dawe a Kid se zajíkli...vykulili oči a nemohli uvěřit tomu co slyší!
,,Neumím si to vysvětlit,ale prostě....když prošla nějaká sestřička...nic jsem necítil...no víte..tam dole!A---a---a-- když jsi mi Dawe přinesl ten časák...prostě nic!!!" děsil se Brian!
,,Ty chceš říct...že ,,Pepa" nereagoval?"zašklebil se s odporem Kid a přistoupil k Brianovi...
Brian přikývl...
,,Já to nechápu....co se stalo!"dodal.
,,Nejspíše si to jenom předstíráš...máž jenom...mžiky před očima...jsi otřesený,sedni si a zhluboka se nadechni jo?Prostě...dýchej a nesnaž se být nějakým ... homo-neandrtálcem!Jasný?"vyjel na něho dotčeně Kid.
,,Hlavně klid!"polkl Kid a dodal : ,,Reklamu bez tebe nedostaneme,a navíc ... je to jenom přelud...vzbuď chlapa v sobě a hlavně si opakuj ,,Jsem chlap" ,,Jsem chlap" a odpočiň si!"

,,Víš co?Máš pravdu..jsem chlap a tohle je jen přelud!" souhlasil Brian a sedl si do křesla vedle Dawa...
,,Nevím jestli jsem vám to už říkal...ale tahle místnost by mohla být...barevnější!" stěžoval si Brian.
Kluci přišli k sobě blíž a prohodili .... ,,Měli bychom přehodnotit situaci co?" Kid se nervózně usmál a soucitně pohlédl na Briana,který nechápal chování kluků...
,,Joo..."souhlasil zaskočeně Dawe...
Pokračování příště!

  • Je Brian vážně na kluky?
  • Zničí to nějak jejich přátelství?
  • A co holky které měl?Mohla některá zavinit jeho nehodu?
  • Co přinese Osud?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [SceNE_GirL]* [SceNE_GirL]* | Web | 30. března 2009 v 12:26 | Reagovat

ahojky nehcces sprátelit??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.