The sims 3 → základní info

30. března 2009 v 13:23 | TesS @.s. |  →Informace←
  • Ještě realističtější prostředí...ještě detailnější simíci...ještě přirozenější svět simíku,jehož pánem jste Vy!
klikni na ,,CELÝ ČLÁNE"


PS:Text je vlastní tvorba...proto kopírovat JEN se zdrojem!

Znáte to...narodíte se...prožijete svůj život a vaše šance končí....jenže,co zažijete v normálním životě a co ve virtuálním?Určitě nejdříve budete poznávat svět,rozhlížet se ... dále nejspíše určit si životní cíl a dál?Dále je dějství vašeho života na Vás!Ve virtuálním životě vašich simů je tomu stejně!Vydavatelství The sims Maxis pro Vás připravil další vydání herní legendy The sims 3 a právě o ní teď mluvím!

Další díl bude pro milovníky hry The sims určitě třešničkou na dortu tohoto skvělého roku!Nejenom,že se můžou těšít na zbrusu nový systém hry,ale samozřejmě i o nekonečném vytváření nejdokonalejšího a jedinečného sima...ano!Je to pravda...každý sim ve hře bude jedinečný!Při jeho úpravě si můžete vybrat z nekonečných možností počínaje od úpravy vlasů až po stylové oblečení!Můžete simovi také vybrat povahové rysy,vyberete pět z desítek možností čímž vytvoříte jedinečného simíka!Símíka,jehož život je jen a jen na Vás!
Konečně se přesouváme od Tvoření simů k jejich výběru životního prostředí...jako v 1 vydání The sims máte pouze jedno městečku a na něm až 80 parcel!Váš drahocený čas ušetří neustálé nabíhání a stopování hry,kdy musíte naleznout svoje městečko,svoji a parcelu a rodinku!Nyní je tady pouze jedno městečko , kde můžete chodit všude!Už žádné načítání!Je tady nový svět!
Při dekoraci a úpravě domu vašeho sima si musíte dát hodně záležet!Máte šanci vybírat z nekonečné palety barev a tvarů nábytku a doplňků...Váš sim bude zářit nadšením při prohlídce svého nového obydlí!A Vy také...těšte se z objevování nového prostředí ... můžete totiž navštívit sousedy,obecni parcely nebo vyjít rybařit , či projít se s rodinou , kterou tak opatrujete!Užijte si volný víkend z života vašeho sima!
Život,který se Vám nabízí ve hře The sims 3 je podle vašeho gusta!Pomozte vašim simům dosáhnout cíle a žít no...správně řečeno ... simův svět ... Bavte se virtuálním životem...smějte se a radujte se společně se simíky,kterí se na Vás moc těší ve hře The sims 3 ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.