XI.díl

7. března 2009 v 19:00 | TesS @.s. |  →Nebezpečná volba←
  • •11.díl ... o čem bude?
  • -Angela opět potrápí Nikol a vztah se mezi Katty a Jackem prohlubuje.....
  • klikni na ,,CELÝ ČLÁNEK"


Limuzína zastavila a Angela se na mě podívala.
,,Takže,já mám ještě hodinu ve fitku,ty se mezitím nějak zabav." Řekla zkušeně a vystoupila z vozu.
Následovala jsem ji a rukama se opřela o dveře.
,,A proč nemůžu jít s tebou?" nechápala jsem.
,,Proč?"zírala na mě Angela. ,,Protože tahle budova je jen pro zámožné a vkusné lidi,ty mezi ně nepatříš!
Tímhle mi dala jednoznačně najevo na jakém žebříčku u ní jsem.Pobouřeně jsem vystoupila a obrátila se na chodníku.Angela elegantně procházela upravovaným chodníčkem lemovaným levandulemi a u vstupu ukázala kartičku V.I.P.
,,Lhala jsem vám." Posmutněla Katty.Usrkla ze své plechovky plné coly.Na palubě bylo neuvěřitelné ticho.Kattin pohled opět upadl na chrápajícího Andyho.Najednou si uvědomila,že mu se asi svěřit nedokáže.Byl jiný.Ale milovala ho.Podívala se zpět na Jacka,který žadonil o prozrazení jejího svědomí.Jeho oči říkaly vše,jeho průzračné modré oči jako hladina.
,,Myslím , že jste měl pravdu,musím se někomu svěřit." Zašeptala téměř neslyšně Katherine,až Jack musel napínat uši,aby vůbec něco uslyšel.Když si s ústřižků , které pochytil z její nesouvislé řeči poskládal větu přikývl.
,,Jedu tam kvůli mé sestře."
,,Proč?" vyzvídal Jack.
,,Protože tam jede za mým….našim….jejím a mým otcem." Vykoktala Katty.
,,Tak to můžete být v klidu…muži v Londýně jsou velmi šlechetní,vždyť já sám nejsem ze Spojených států Amerických,ale ze Sydney.
,,Proč se takhle plavíte,Sydney je krásné město,to spíše já bych chtěla odsud vypadnout.Je to neskutečné,ale ….
,, … Jistě,Sydney ale neskrývá mou minulost.Moře ano.Kdo by pomyslil zjišťovat minulost pouhého kapitána lodě?" jeho slova byla upřímná,to Katty poznala.Vyznala se v citech lidí,ale to,co jí v tuhle chvíli tížilo bylo to,aby se velmi nevtírala do minulosti Jacka.
,,A?" když konečně našla vhodná slova,vyzvídala..Jackovi to nebylo příjemné,proto Katty zmírnila tón. "Já se vám již svěřila."
,,To je jiné!" zaskučel Jack a odtáhl svůj pohled k ledničce. ,,Donesu nějaké ovoce,které jsem natrhal na plavbu." Otevřel ledničku a vytáhl tác,a na něm bylo všemožné
ovoce.Hrozny,jablka,pomeranče,citróny….
Nabídl Katty ale ta ho odmítla.
,,Víte,včera jsem promeškala onu osudnou chvíli.Doma jsem ho nemohla vidět skrz vysoké činžáky.Ale tady….je jen pustina! Miluji západ slunce a ten dneska chci shlédnout.Nevíte,kdy tady bude pět hodin?" otázala se Katty.
,,Tady?To netuším,ale na moři ho uvidíte všude." Řekl vědecky Jack a důležitě se opřel o sedačku.
,,Slečinko …vy budete asi romantička že?" mrkl na Katty Jack.V jeho očích zableskla černá barva.Katty netušila čím,ale po této zpovědi se cítila snad tisíckrát lépe.
,,To není……"Katherine nedořekla,protože si všimla,že se Andy probouzí.
,,Andy zlatíčko,zaspal jsi." Řekla Katty na druhou stranu a políbila ho.Jack nevypadal,že by ho tenhle polibek nějak rozhodil.
,,Zajděte si na …. Romantický ….. oběd." Podíval se na Katty a opět na Andyho.
,,A pak vyrazíme."Jack se opřel zády o palubu.
,,A vy s námi nepůjdete?" zeptala se prosebně Katty.Něco je po dnešku spojovalo a ona to nechápala,ale bylo to tady.
,,Myslím ,že pan Jack má jiné problémy." Snažil se Andy o vynechání Jacka ze společného oběda.
Jack pobledl.Katty mu viděla až do žaludku.Věděla,že má protivného Andyho plné zuby.Jack se okamžitě vzpamatoval , když se podíval do Andyinových očí.Blýskalo se v nich vztekle a nebezpečně.
,,Oh…jo!Jasně….Omlouvám se slečno Katherine ,ale mám tady skutečně mnoho práce,musím obstarat dost paliva a …. Užijte si to." Jack nedal na sobě znát,jak moc se zklamal.Jen vnuceně vyslovil koktavě tyhle slova a předváděl , že se právě dal do jedné z těch ,,nevyjmenovaných" prací.
Katty se zarazila a pohlédla do Andyové vyjasněné tváře.Andy ji něžně chytil kolem pasu a přitáhl si ji blíž k sobě.Sklonil se k ní a políbil ji.
,,Ano budeme."řekl lhostejně Andy a tlačil Katty k palubním schůdkům. Katty se na okamžik bránila kterémukoliv kroku.Nakonec povolila a ještě naposledy se otočila k Jackovi.
,,Skutečně nechcete jít s námi?" Katty nehrálo to,jak se zničehonic změnil po příchodu Andyho do jejich hovoru.
,,Jak už jsem řekl , mám tady spoustu práce Katherine!" Jack se podíval za Kattyiné záda a zpřísnil hlas.
,,Nejsem za to placený,snad příště." Jack chtěl ještě něco říct,ale Andy ho předběhl.
,,Přesně!To je ono!Slyšíš lásko,půjdeme si najít konečně soukromí?" Katty nemohla uvěřit Andyovému chování. Určitě je nervózní,a to chápu,vytáhla jsem ho na moře a on teď nebude mít možnost být se mnou o samotě.přemýšlela Katty když jí Andy odváděl z lodě.Nejspíše ji už opravdu to moře připadá tak romantické,že by radši obědvala na lodi…nebo s Jackem?
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti komix blondýnka na plný úvazek?

Ano je moc zajímavý a jsem zvědavý/á jak to dopadne !
NE!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.